هیلتیران
معرفی شرکت

توسعه راهبردی هیلتیران

نام مدیر عامل: جواد حدادی

ایده محوری: محصولات مقاوم سازی ساختمان بر پایه رزین

معرفی شرکت: مجموعه تخصصی هیلتیران با هدف پیوند شیمی و ساختمان  تشکیل شده است. تولید محصولات دانش بنیان مقاوم سازی ساختمان بر پایه استانداردهای روز دنیا موضوع فعالیت شرکت است.


  • چشم‌انداز:

 هیلتیران درپنج سال آینده یک مرجع معتبر علمی کاربردی در تولید و بکارگیری پلیمرها در صنعت ساخت و شیمی سازه در بخش نفت و گاز و عمران کشور می‌باشد. هیلتیران بر پایه دانش روز از طریق پیوند بیشتر دو صنعت شیمی و سازه به تعمیق و کاربرد حداکثری پلیمرها در صنعت ساخت متمرکز خواهد بود. هیلتیران در پنج سال دوم  دامنه خدمات و محصولات خود را به کشورهای اطراف گسترش داده است و در شروع دهه دوم از رقبای جدی شرکت‌های صاحبنام در سطح دنیا بخصوص شرکت هیلتی به عنوان معتبرترین مرجع تخصصی کاربرد پلیمرها در صنعت ساخت است.

  • ماموریت:

ماموریت هیلتیران گسترش روزافزون کاربرد شیمی در سازه‌های بتنی و فولادی،  بهبود مستمر کیفیت و دوام سازه‌ها و کاهش هزینه ترمیم از طریق کاربرد علم شیمی در صنعت ساخت است.

  • اهداف:

کسب رتبه نخست در سهم بازار چسب کاشت میلگرد در دو سال اول

توسعه سبد محصولات مرتبط بر پایه رزین از جمله عایق‌های حرارتی، رطوبتی و بتن‌های با کارایی بالا از سال دوم

ارتباط و همکاری تنگاتنگ با مراجع علمی معتبر داخلی و خارجی بمنظور تولید با تکنولوژی روز

برگزاری دورههای آموزشی با همکاری نهادهای رسمی کشور جهت فرهنگ سازی و بازاریابی

ایجاد نمایندگی در سراسر کشور از سال سوم

 

معرفی محصولات

نام محصولات: چسب‌ کاشت میلگرد، عایق‌های آب بند، دودبند و آتش بند، الیاف مقاوم سازی سازه های بتنی.
در حال حاضر مهمترین محصول ساخت داخل در شرکت هیلتیران که با کمک و مشاوره اساتید محترم پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران به مرحله تجاری سازی رسیده است چسب کاشت میلگرد است.

چسب کاشت میلگرد برای جایگذاری میلگرد در بتن ریخته شده به عنوان یک راهکار جایگزین روشهای سنتی در ترمیم و تقویت سازه های بتنی بکار می رود. این چسب دو جزیی بوده و بر پایه رزین اپوکسی تولید می شود.

در سیستم‌های سنتی هر جا در سازه‌های بتنی نیاز به امتداد بتن ریزی در بتن ریخته شده باشد (ناشی از اشتباهات مهندسی، تقویت، ترمیم و یا توسعه  در اجزای باربر و غیر باربر) این کار از طریق کنده کاری بتن در سطح وسیعی انجام می‌شود. این کنده کاری تا رسیدن به میلگردهای کششی و مدفون در بتن ادامه دارد و سپس اطراف میلگردها هم بمنظور ایجاد حداقل همپوشانی با میلگرد جدید کنده کاری می‌شود. این کار مستلزم صرف هزینه و زمان زیادی بوده و همچنین پرت مصالح، احتمال بروز خطرات ایمنی برای نیروی کار و ایجاد تنش در بتن را سبب می‌شود.

چسب کاشت میلگرد نیاز به کنده کاری را کلا مرتفع ساخته است. در این رویکرد نوین برای امتداد بتن‌ریزی، میلگرد جدید در بتن قدیم کاشت می‌شود. یعنی صرفا با ایجاد یک سوراخ با عمق حدود 25 سانتی متر ( عمق دقیق کاشت بستگی به سایز میلگرد دارد) در بتن به قطر کمی بیش از قطر میلگرد و تزریق چسب و جایگذاری میلگرد در سوراخ کار انجام می‌شود. بر اساس آزمون‌های انجام شده، میلگرد کاشته شده تا میزان برش مقاومت خواهد کرد و از سوراخ خارج نخواهد شد.

کاتالوگ محصولات را از اینجا دانلود کنید.

مشتریان: شرکتهای  صبا نفت، پتروتجهیز، لبینات میهن، صباباتری، معدنی املاح ایران ،ماهان نت، فناپ، الوسیس پرشین راد گروپ، تیتان دیزل ، تام ایران خودرو، شرکت ترکیه ای آکای دو

اطلاعات تماس

آدرس: تهران، بلوار عدل، خیابان خوش طینت، پلاک 28 واحد3

تلفن: 02144493676

فکس:  02146013896

ایمیل:  hadadi.pm@gmail.com

وب سایت:www.hiltiran.com