معرفی شرکت

رویش پلیمر درسا

نام مدیر عامل: وحید موحدنیا

ایده محوری: بازاریابی بین­ المللی و مدیریت صادرات محصولات در حال تولید توسط شرکت ­های مستقر در مرکز رشد پلیمر

خدمات: اجرای پروژه‌های بازارسنجی و بازاریابی بین المللی، تنظیم مکانیسم قیمت گذاری و فروش صادراتی، مشاوره در امور بازرگانی، مدیریت ارتباط با مشتریان صادراتی و مدیریت فرایند صادرات

شرکت رویش پلیمر درسا با تکیه بر دانش عمیق خود در حوزه محصولات پلیمری، شناخت بالای بازارهای بین المللی، دارا بودن دفاتر خارج از کشور و همچنین داشتن بیش از یک دهه تجربه در بازاریابی و فروش مواد اولیه و ماشین آلات پلیمری، اقدام به تاسیس دپارتمان بازاریابی بین المللی و مدیریت صادرات محصولات پلیمری نموده است.

ما تصمیم گرفته ایم با تکیه بر تمامی این نقاط قوت و قابلیت ها، خود را به عنوان یک شرکت ارائه دهنده راه حل در کل زنجیره تامین مواد اولیه و محصولات پلیمری معرفی کنیم. در واقع ما یک ارائه دهنده راه حل با نگاه ویژه بر ایجاد مزیت رقابتی پایدار و خلق ارزش هستیم. ما آنانی را که از خدمات ما استفاده می کنند شریک کاری خود می دانیم، چراکه کسب سود و رشد هر دوی ما در گروی به سرانجام رسیدن پروژه هایی است که به صورت مشترک روی آنها کار می کنیم. ما معتقدیم که همه حلقه های این زنجیره شرکای کلیدی ما هستند و بنابراین ما متعهد به ایجاد ارزش برای همه آنها هستیم.

تمام تلاش ما بر این است تا محصول با کیفیت را از مناسب ترین تولیدکننده و با قیمت رقابتی تحویل گرفته و در زمان و مکان دلخواه به مشتریان خود تحویل دهیم.

اطلاعات تماس

آدرس: کیلومتر ۱۵ اتوبان تهران-کرج، بلوار پژوهش، پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، مرکز رشد فناوری پلیمر

وب سایت: www.farrpolymers.com

www.rpd.co.ir

 

ایمیل: vahid@farrpolymers.com

marketing@rpd.co.ir